Hello Neighbor Pre-Alpha

Hello Neighbor

Skradanka z elementami horroru, w której wcielamy się w jednego z mieszkańców małego osiedla, próbuj±cego za wszelk± cenę poznać tajemnicę mieszkaj±cego na przeciwko s±siada.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
16178
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
16178
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Odkrycie tego co kryje nasz s±siad w swojej piwnicy nie będzie to łatwe. Drzwi do nie niej s± zamknięte, a s±siadem kieruje zaawansowana sztuczna inteligencja, która uczy się na podstawie każdego naszego ruchu. Weszli¶my raz przez okno na tyle domu? Następnym razem musimy być bardzo ostrożni gdyż mog± czekać tam na nas pułapki na niedĽwiedzie. Wkradli¶my się frontowymi drzwiami? S±siad na pewno zamontuje kamery. W sytuacji niebezpieczeństwa bierzemy nogi za pas i uciekamy? S±siad nie jest w ciemię bity i na pewno znajdzie skrót, który pozwoli mu nas złapać, je¶li nie tym, to następnym razem. To tylko kilka z wielu przykładów tego czego możemy się spodziewać w tej sandboxowej grze, w której bezpłatn± wersję pre-alpha możemy zagrać. Gra oferuje wiele interakcji ze ¶wiatem np. możemy schować się pod łóżkiem czy w szafie, zbić okno, uszkodzić piec itd. Każdy z elementów wyposażenia domu jest interaktywny i może być użyty by przechytrzyć tajemniczego s±siada.

Wersja demo oferuje bardzo prosty dom oraz podstawowe elementy rozgrywki. Została ona stworzona niejako na dowód tego, że możliwe jest stworzenie ciekawej rozgrywki opartej na pomy¶le włamywania się do domu s±siada, który sterowany przez komputer uczy się naszego zachowania i stara się wyprzedzić nasze ruchy.

Wymagania systemowe:

  • System operacyjny: Windows 7
  • Procesor: Intel i5
  • Pamięć RAM: 6 GB
  • Karta graficzna: NVIDIA GTX 770
  • Dysk twardy: 2 GB wolnego
  • DĽwięk: Stereo, sugerowane słuchawki

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować