Glary Utilities 5.90.0.111

Glary Utilities

Zaawansowana i rozbudowana aplikacja do optymalizacji działania systemu Windows. Potrafi m.in. zoptymalizować start systemu, wyczyścić rejestr, usunąć nieaktualne skróty, czy pliki tymczasowe.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
10951
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
1355
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware home
Autor:

Glary Utilities jest bardzo rozbudowaną aplikacją do optymalizacji działania systemu Windows. W procesie konserwacji możliwe jest oczyszczenie rejestru, naprawa lub usunięcie nieaktualnych skrótów, usuwanie spyware, naprawa dysków, czyszczenie śladów po użytkowaniu komputera, kasowanie wszelkich plików tymczasowych i oczyszczanie menedżera startowego z niepotrzebnych wpisów. Każde z tych zadań może dodatkowo być konfigurowanie na wiele sposobów pozwalając na dokładne dopasowanie działania narzędzia do własnych potrzeb.

Wśród narzędzi zaawansowanych, które mogą być uruchamiane pojedynczo ręcznie, wybór jest jeszcze większy (przedstawia go zamieszczony poniżej zrzut ekranu). Znajdują się tu m.in. narzędzia do naprawy, oczyszczania i defragmentacji rejestru systemowego, oczyszczania dysku, ulepszeń systemu, anti-malware, ochrony prywatności (kasowanie historii, plików), zarządzania panelem sterowania, zarządzania systemem (przywracanie systemu), defragmentacji dysków, zarządzania sterownikami, plikami czy programami.

Choć aplikacja jest darmowa do użytku domowego, w odróżnieniu od wersji płatnej nie umożliwia automatycznej konserwacji systemu (przy wyłączeniu komputera, czy o zaplanowanej godzinie), oraz nie wspiera automatycznych aktualizacji (jedynie o nich informuje).

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować