GG (Gadu-Gadu) 12.4.72

GG (Gadu-Gadu)

Najstarszy polski komunikator internetowy w nowej odsłonie. Autorzy obiecują powrót do korzeni obiecując, że nowe Gadu-Gadu będzie proste i wygodne w użyciu, a z interfejsu użytkownika zniknie wiele wpompowanych w ostatniej wersji funkcji i wodotrysków.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
178361
Ocena ogólna:
(ocen: 5)
Pobrań wersji:
13810
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
adware
Autor:
Kategoria:

Uwaga: program wymaga zainstalowanego Adobe Flash Player 10.3 lub nowszego, w wersji dla przeglądarek Mozilla Firefox i Opera.

Poprzednia wersja Gadu Gadu była mocno krytykowana przez użytkowników. Zarzucano jej przepakowanie zbyt dużą ilością funkcji i bajerów, a także ogromny apetyt na pamięć RAM. Twórcy zapewniają, że przy projektowaniu 11 odsłony projektu wzięli te uwagi pod uwagę i stworzyli coś, co ma odzyskać sympatię użytkowników. Interfejs program został mocno uproszczony, zniknęły krzykliwe ikony dodatkowych funkcji i usług. Z ekranu głównego za pomocą czterech ikon na górze mamy szybki dostęp do listy kontaktów, ostatnich powiadomień/rozmów/zaproszeń, poczty internetowej oraz możemy posłuchać jednej z wielu dostępnych w internecie stacji radiowych. Niestety, obsługa kont pocztowych jest ograniczona tylko do serwisu poczta.gg.pl, więc nie podłączymy w GG żadnego innego konta poczty. Stacje radiowe podzielono na te typowo internetowe oraz te, które oprócz internetu nadają również na falach FM. Lista obsługiwanych radiostacji jest bardzo długa, znajdziemy na niej w sumie ponad 100 kanałów z serwisu Open FM oraz polskie i zagraniczne stacje FM. Najczęściej słuchane radia możemy dodać do listy ulubionych.

W nowej wersji nie mogło zabraknąć nowych funkcji. Jedną z nich jest możliwość zaproszenia do gry naszego rozmówcy bezpośrednio z okna komunikatora. Dostępne są kultowe gry towarzyskie takie jak warcaby, statki, kółko i krzyżyk czy poker. Rozgrywka nie ma ograniczeń czasowych, a jeśli wykonamy nasz ruch po dłuższej przerwie, komunikator sam poinformuje o tym drugiego gracza. Kolejna nowość to możliwość przechowywania archiwum rozmów na serwerze. W przypadku jej włączenia bez znaczenia jest skąd będziemy prowadzić rozmowę. Nie ważne, czy będzie to jeden lub więcej komputerów, komórka czy klient na stronie WWW - wszystkie nasze rozmowy zostaną zapisane we wspólnym archiwum. Podobnie jest z archiwum linków i załączników, gdzie znajdziemy wszystkie wysłane i otrzymane linki i pliki. Podczas rozmowy możemy zobaczyć takie archiwum dotyczące aktualnego rozmówcy. Kolejną ciekawą funkcją jest GG Dysk - dysk internetowy o maksymalnej pojemności 3GB gdzie użytkownik może przechowywać dowolne pliki.

Zmiany dotknęły również podstawowych funkcji komunikatora czyli rozmów tekstowych, głosowych, wideo oraz konferencyjnych. Wielu ulepszeń doczekała się też wersja GG dostępna na stronie WWW.

GG

Linki
Komentarze
Pytu51
2 grudnia 2015, 17:54
polecam najnowsze gadu gadu pobrać z tąd wersja w języku polskim
http://9xa.pl/r/m2nggpl
http://9xa.pl/r/m2nggpl
http://9xa.pl/r/m2nggpl
Edytowane przez autora (2015.12.02, 17:56)
0
Zaloguj się, by móc komentować