Freemake Video Downloader 3.8.2.2

Freemake Video Downloader

Program do pobierania wideo z YouTube, Vevo, Facebook-a, MTV, ComedyCentral, Vimeo i 40 innych stron. Oferuje pobieranie i konwersję wideo do formatu AVI, MKV, MP3 czy formatów odtwarzanych przez urządzenia iPod, iPhone, PSP, Android.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
30254
Ocena ogólna:
(ocen: 1)
Pobrań wersji:
351
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:

Program potrafi pobierać wideo we wszystkich dostępnych rozdzielczościach z ponad 40 stron takich jak YouTube czy Facebook i od razu konwertować je do wybranego przez nas formatu. Oprócz bezpośredniego wyboru formatu docelowego, można skorzystać z predefiniowanych profili pozwalających skonwertować wideo do formatu zgodnego z wieloma urządzeniami przenośnymi takimi jak iPod, iPhone, iPad, PSP, PS3, Android, Xbox, Apple TV, smartphony i inne. Jeśli posiadamy urządzenie bez przygotowanego profilu w programie, nic nie stoi na przeszkodzie by skorzystać z zaawansowanego edytora profili i stworzyć go samemu.

Zintegrowanie obsługi technologii CUDA i DXVA wraz z automatycznym wykrywaniem optymalnych parametrów dla konwersji wideo sprawia, że proces konwersji jest szybki z minimalnym obciążeniem procesora, a materiał wynikowy jest najwyższej jakości.

Uwaga: program wymaga zainstalowanego pakietu Microsoft .NET Framework 4.0 lub nowszego oraz połączenia z internetem podczas instalacji.

Freemake Video Downloader

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować