FreeRapid Downloader 0.9u4

FreeRapid Downloader

FreeRapid Downloader to program do pobierania plików z serwisów udostępniających hostowanie plików takich jak Rapidshare i innych.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
8549
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
1309
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Dzięki temu programowi będzię można zapomnieć o odświeżaniu strony w przeglądarce, czy oczekiwaniu aż minie wymagany czas pomiędzy kolejnymi pobraniami. Wystarczy skopiować linki do schowka, a program automatycznie je wykryje i spyta się czy dodać je do kolejki. Nie ważne czy będą to same linki, czy np cały post na forum zawierający linki - program sam wyłuska linki. Po dodaniu plików do kolejki pobierania, program w razie potrzeby sam zadba o chwilę przerwy między pobieraniami, ograniczając potrzebę interakcji z użytkownikiem do minimum. Jakby tego było mało, w przypadku serwisów zabezpieczających się CAPTCHA program sam pobierze obrazek, spróbuje go rozpoznać a jeśli to się nie uda wyświetli go użytkownikowi w celu jego wprowadzenia.

FreeRapid Downloader obsługuje aktualnie 173 serwisy, a liczba ich z każdym dniem przybywa. Autorzy wtyczek obsługujących dane serwisy dbają o to by jakiekolwiek zmiany były praktycznie z dnia na dzień implementowane - jeśli zdaży się, że na wskutek zmian na serwisie wtyczka nie działa, czas oczekiwania na poprawkę sprowadza się do dnia lub dwóch, a czasami nawet kilku godzin.

Uwaga: program wymaga zainstalowanego Java Runtime Environment, dostępnego w naszym serwisie z plikami.

FreeRapid Downloader

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować