Free YouTube Download 3.2.49 build 1022

Free YouTube Download

Łatwy w obsłudze program, pozwalający na sprawne pobieranie klipów filmowych z popularnego serwisu wideo YouTube oraz ich ewentualną konwersję.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
5610
Ocena ogólna:
(ocen: 1)
Pobrań wersji:
227
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:

Dzięki aplikacji możemy z łatwością pobrać interesujące nas filmy z YouTube. Można to zrobić na dwa sposoby – wklejając adres URL do programu, albo korzystając z przycisku, który po instalacji Free YouTube Download pojawia się w przeglądarce internetowej (ta funkcja jest dostępna jedynie dla Firefoxa i Internet Explorera) pod oglądanym filmem. W obydwu przypadkach mamy możliwość określenia jakości pobieranego filmu - od 240p do 1080p (ilość dostępnych opcji jest zależna od tego, w ilu formatach dane wideo można obejrzeć w serwisie). Jeśli ściągamy utwory muzyczne lub zależy nam wyłącznie na ścieżce dźwiękowej, można zdecydować się na pobieranie pliku audio .M4A. Dodatkowo, jeśli użytkownik się na to zdecyduje, po pobraniu można wykonać konwersję do formatu .AVI, .WMV, .MP4 lub .MP3. Dla każdego z tych rozszerzeń możemy wybrać jakość oryginalną lub ekonomiczną.

Wśród przydatnych opcji programu znajdziemy możliwość zatrzymywania i wznawiania pobierania w dowolnym momencie, automatyczne wyłączanie komputera po zakończeniu całego procesu, opcję pobierania napisów do filmu, jeśli tylko są one dodane do danego wideo, a także obsługę serwerów proxy.

Free YouTube Download można też pobrać w dużej paczce, zawierającej inne aplikacje producenta programu, służące m.in do konwersji wideo, audio oraz obrazów, zmiany rozdzielczości multimediów, prostej edycji wideo czy wykonywania zrzutów ekranu.

Uwaga: instalator proponuje zainstalowanie dodatkowych aplikacji, można jednak z tego zrezygnować poprzez wybór pola "instalacja niestandardowa" (pojawiającego się przy każdej z propozycji) i odznaczenie polecenia instalacji danego programu

Free YouTube Download

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować