Free Music & Video Downloader 2.00

Free Music & Video Downloader

Aplikacja umożliwiająca bezpłatne pobieranie utworów muzyczny z kilkunastu serwisów internetowych.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
3421
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
196
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Program umożliwia przeszukiwanie zasobów kilkunastu serwisów na raz oraz pobieranie z nich utworów bez potrzeby posiadania w nich konta użytkownika. Wystarczy z listy wybrać interesujące nas serwisy, wpisać nazwę poszukiwanego artysty lub tytuł utworu i rozpocząć wyszukiwanie. Znalezione nagrania zostaną wyświetlone na liście wraz z podstawowymi informacjami takimi jak czas trwania nagrania czy jego jakość. W przypadku gdy program znajdzie duża liczbę pasujących utworów, można je przefiltrować wywołując dodatkowe pole naciskając F3. Każde wpisane słowo musi występować w informacjach o utworze, jeśli któreś słowo będzie poprzedzone - to będzie oznaczać, że nie ma występować. Możemy również wskazać konkretne pole, w którym mają się znaleźć wyszukiwane lub nie słowa np. artist:, title:, album:.

Pobierane nagrania mogą być w różnych formatach, ale aplikacja umożliwia automatyczną konwersję do formatu MP3. Podobnie jest z okładkami albumów pobieranych utworów, które mogą być automatycznie pobierane i zapisywane na dysku. Pliki są od razu sortowane i zapisywane z podziałem na albumy w folderach poszczególnych artystów. Możemy również ustalić limit wielkości pobieranych plików, ich ilość oraz ile plików może być pobieranych jednocześnie.

Dla zaawansowanych użytkowników autor przygotował możliwość automatyzacji pracy programu, poprzez użycie odpowiednio przygotowanej bazy danych zawierającej informacje o interesujących nas utworach. Daje to bardzo duże możliwości dopasowania wyników wyszukiwania, niedostępne w standardowy sposób.

Obsługiwane serwisy: www.last.fm, vkontakte.ru, goear.com, youtube.com, GrooveShark.com, SoundCloud.com, mixcloud.com, BandCamp.com, Hypem.com, Xiami.com, Music.Baidu.com, Hulkshare.com, MP3Fusion.net, MP3Skull.com, QQMusic, SkyRock.com, Sogou.com, Top100.cn, Muzebra.com, XMusic.me, ProstoPleer.com, 8Tracks.com, Bitreactor.to

Free Music Downloader

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować