FastStone Capture 8.6

FastStone Capture

Profesjonalne i rozbudowane narzędzie do wykonywania zrzutów ekranu. Zapisuje pliki w kilkunastu formatach. Może rejestrować zarówno cały ekran, jak i wybrany przez użytkownika fragment. Automatycznie rozpoznaje takie elementy jak okna programów oraz inne obiekty.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
787
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
44
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
trial
Autor:
Kategoria:

FastStone Capture jest programem przeznaczonym dla osób regularnie wykonujących większą liczbę zrzutów ekranu. Aplikacja w prosty sposób automatyzuje tę żmudną czynność, ułatwia zarządzanie i edytowanie zrzutów oraz oferuje mnóstwo dodatkowych funkcji pozwalających na precyzyjne przygotowywanie grafik.

Aplikacja oddaje nam do dyspozycji dużo więcej opcji niż standardowy klawisz Print Screen. Możemy np. zapisać jedynie fragment ekranu, a także automatycznie zmienić rozmiar nowo powstałej grafiki (np. przycinając ją do określonej szerokości, która jest wymagana przez stronę WWW, gdzie zamierzamy zrzut opublikować).

FastStone Capture ma miniaturowy interfejs składający się wyłącznie z niewielkiego, pływającego po ekranie paska narzędziowego. Zawiera on kilka ikon, które umożliwiają zapisanie zawartości aktywnego okna, dowolnego okna lub obiektu, dowolnego zaznaczenia prostokątnego lub wielokątnego, pełnego ekranu czy przewijanego okna.

Szczególnie ten ostatni element jest bardzo przydatny. FastStone Capture może dzięki niemu zapisać w formie jednego zrzutu ekranu całą stronę internetową - razem z fragmentem, który nie jest widoczny bez przewijania. Opisywany program potrafi także rejestrować klipy wideo na bazie tego, co dzieje się na ekranie (screencasty).

Okres testowy: 30 dni.

FastStone Capture

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować