FNaF World Demo

FNaF World

Wersja demonstracyjna gry FNaF World, której akcja dzieje się w świecie wykreowanym przez Scotta Cawthona w serii Five Nights at Freddy's. Tym razem pokierujemy animatronikami w grze jRPG, gdzie podczas eksploracji świata, stoczymy wiele epickich walk w trybie turowym.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
2000
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
2000
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Na śmiałków czeka 40 dobrze znanych bohaterów, kilka stopni trudności, charakterystyczny klimat, grafika oraz ścieżka dźwiękowa stworzona na przez Leona Riskina. Przejmij kontrolę nad Freddym i jego gangiem, towarzysząc im w wyprawie do innego świata, świata będącego odbiciem akcji i uczynków drugiej strony, gdzie wszystko zaczęło się psuć i walić. Celem tej zakręconej podróży w głąb cyfrowej rzeczywistości jest odnalezienie źródła problemów, z którym należy się rozprawić raz na zawsze i przywrócić wcześniej znaną ład i harmonię.

Wersja demo pozwoli nam się zapoznać z tą dość krytycznie ocenianą grą, w głównej mierze przez akcje twórcy Scotta Cawthona, który całkiem niedawno ogłosił, że premiera FNaF World będzie miała miejsce 19 lutego 2016 roku. Wydanie jej miesiąc wcześniej odbiło się negatywnie na jej odbiorze, zwłaszcza za brak podstawowych elementów znanych z gatunku jRPG (opisy ataków, statystyki bohaterów i inne). Autor zadeklarował naprawienie tego stanu rzeczy, ale może jeszcze minąć sporo czasu, zanim FNaF World będzie w kształcie, w jakim powinien być na premierę.

Wymagania minimalne:

  • System operacyjny: Windows XP
  • Procesor: 2 GHz Intel Pentium lub odpowiednik AMD
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 1 GB
  • Miejsce na dysku: 400 MB

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować