FNaF World 0.1.1 pełna wersja

FNaF World

Bohaterowie wszystkich gier z serii Five Nights at Freddy's powracają! Tym razem w konwencji fantasy RPG, w podejściu znanym dobrze z wielu gier jRPG, gdzie eksploracja świata przeplata się z taktycznymi walkami.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
13139
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
13139
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Na śmiałków czeka 40 dobrze znanych animatroników, kilka wyśrubowanych stopni trudności, charakterystyczna szata graficzna oraz wspaniała ścieżka dźwiękowa stworzona na potrzeby gry przez Leona Riskina. Przejmij kontrolę nad Freddym i jego gangiem, towarzysząc im w wyprawie do innego świata, świata będącego odbiciem akcji i uczynków drugiej strony, gdzie wszystko zaczęło się psuć i walić. Podróżując w głąb cyfrowej rzeczywistości odnajdź źródło problemów i wylęgarnie stworów, rozpraw się z nimi przywracając spokój w świecie, który w założeniu miał być bezpieczną przystanią, a stał się jej przeciwieństwem.

Gra została wydana prawie miesiąc wcześniej niż zapowiadał to autor, co ma swoje odzwierciedlenie w ilości niepozytywnych recenzji wytykających braki i niedoróbki. Autor zadeklarował, że będzie pracował nad ulepszeniem gry, tak by miłośnicy jump scare-ów, z których jest znana seria Five Nights at Freddy's, mogli ponownie spotkać się ze swoimi ulubionymi postaciami i frustrować się zdecydowanie mniej niż na premierze.

Wymagania minimalne:

  • System operacyjny: Windows XP
  • Procesor: 2 GHz Intel Pentium lub odpowiednik AMD
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 1 GB
  • Miejsce na dysku: 400 MB

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować