EliteCAD 13.1

EliteCAD

Parametryczna aplikacja CAD 3D przeznaczona dla architektów. Umożliwia ona wygodne projektowanie zarówno domów jednorodzinnych, jak i wielopiętrowych konstrukcji, zapewniając wsparcie przez cały proces, począwszy od wstępnych prac koncepcyjnych aż po ostateczne kalkulacje.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
292
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
292
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
trial
Autor:
Kategoria:

EliteCAD jest narzędziem, które daje architektom pełną kontrolę nad wszystkimi pracami związanymi z projektowaniem i przygotowywaniem kalkulacji budowy danego obiektu. Sprawne zarządzanie poziomami pięter oraz strukturą konstrukcji pozwala na łatwe planowanie budowli wielopoziomowych, zaś moduł swobodnego modelowania Freeform udostępnia wygodną metodę definiowania takich obiektów, jak dachy, rampy, elewacje czy urządzenia sanitarne.

Funkcja parametryzacji pozwala na dowolne modyfikowanie danego obiektu oraz natychmiastową aktualizację pozostałych – dzięki temu można np. zmienić jedno okno i natychmiast przenieść ową zmianę na pozostałe, co w znacznym stopniu usprawnia wprowadzanie rozmaitych zmian w projekcie. Można przy tym skorzystać z bogatej biblioteki gotowych elementów, takich jak dachy, ramy, okna, schody, ściany, drzwi itp. Oczywiście każdy z nich może być dowolnie modyfikowany

Kolejną z możliwości aplikacji jest tworzenie fotorealistycznych renderów (także z uwzględnieniem oświetlenia i cieniowania danego obiektu). Warto wspomnieć też o zaawansowanych mechanizmach obmiaru, pozwalających na oszacowanie kosztów danej inwestycji budowlanej, a także o pełnej kompatybilności z plikami innych aplikacji CAD, w tym także z plikami .DWG, będącymi podstawowym formatem używanym w programie AutoCAD.

Uwaga: do pobrania aplikacji niezbędne jest wypełnienie krótkiego formularza

Okres testowy: 30 dni

EliteCAD

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować