EaseUS Data Recovery Wizard Free Edition 9.8

EaseUS Data Recovery Wizard Free Edition

Zaawansowane i rozbudowane narzędzie do odzyskiwania skasowanych plików, oraz uszkodzonych sformatowanych lub skasowanych partycji. Umożliwia zawężenie listy poszukiwanych plików do wskazanej grupy.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
1427
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
161
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
shareware
Autor:

EaseUS Data Recovery Wizard Free Edition jest darmową wersją rozbudowanej aplikacji do odzyskiwania danych. Potrafi odzyskać pliki nie tylko z wewnętrznych dysków twardych, ale również dysków zewnętrznych (np. podłączanych przez USB), kart pamięci, aparatów fotograficznych, smartfonów i telefonów komórkowych, odtwarzaczy multimedialnych i innych urządzeń, które mogą być podłączone do komputera w trybie pamięci masowej. Algorytmy odzyskiwania pozwalają na przywrócenie plików niedostępnych z wielu powodów, w tym usunięcia plików, usunięcia partycji, uszkodzenia lub sformatowania partycji, błędów programistycznych, działania wirusów i innych.

Intuicyjny interfejs pozwala na rozpoczęcie procesu odzyskiwania w zaledwie kilka kliknięć, a całość wspomagana jest przez możliwość wykorzystania predefiniowanych profili:

  • odzyskanie skasowanych plików - do odzyskiwania plików wraz z ich nazwami i ścieżkami;
  • pełne odzyskiwanie - do odzyskania plików z partycji sformatowanych, po reinstalacji systemu i innych przyczyn, w wyniku których dane zostały uszkodzone;
  • odzyskiwanie partycji - do odzyskania plików ze skasowanych lub utraconych w inny sposób całych partycji.

Aplikacja umożliwia wstępne podanie typów plików, które maja być przywrócone, co skraca czas całego procesu, a dodatkowo możliwe jest przefiltrowanie (po nazwie, rozszerzeniu czy rozmiarze) listy odnalezionych plików. Wynik skanowania może być też zapisany w celu późniejszego wykorzystania.

Obsługiwane typy partycji to FAT12, FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5, ext2, ext3.

Uwaga: aplikacja posiada ograniczenie i umożliwia odzyskanie do 2GB danych.

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować