Download Ninja build 33

Download Ninja

Program, integrujący w sobie funkcje menedżera pobierania oraz aplikacji służącej do pobierania materiałów filmowych z internetowych serwisów wideo, takich jak np. YouTube czy DailyMotion.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
710
Ocena ogólna:
(ocen: 5)
Pobrań wersji:
111
Ocena wersji:
4.0 (ocen: 1)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Download Ninja będzie szczególnie przydatny dla osób używających do przeglądania internetu Chrome’a lub Firefoxa, ponieważ dla tych dwóch przeglądarek dostępne są rozszerzenia, integrujące aplikację z nimi, dzięki czemu jej obsługa jest jeszcze łatwiejsza (choć oczywiście ci, którzy używają innych przeglądarek, również mogą z powodzeniem z niej korzystać). Powodują one, że pobieranie zostaje automatycznie obsługiwane przez program, dzięki czemu użytkownik nie musi samemu zmieniać żadnych ustawień.

Aplikacja pozwala na zatrzymywanie i wznawianie pobierania w dowolnym momencie, a także ustalanie maksymalnej prędkości, z jaką ma się ono odbywać. Okno programu pozwala w szybki sposób dotrzeć zarówno ściąganych aktualnie plików, jak i do tych znajdujących się już w całości na dysku twardym. Ciekawą opcją jest możliwość usunięcia pobranych danych, a następnie nadpisania miejsca, które zajmowały na dysku twardym, co powinno uniemożliwić ich ewentualne odzyskanie. Możemy wybrać nadpisanie za pomocą 1, 3, 10 albo 35 przebiegów (ostatnia opcja zapewnia największe bezpieczeństwo, ale może trwać bardzo długo). Interesującą funkcjonalność stanowi też  sekwencyjny zapis plików, co pozwala na ich podgląd jeszcze przed ukończeniem pobierania. Warto wspomnieć także o możliwości wyznaczenia dokładnego harmonogramu pobierania, funkcji menedżera haseł oraz obsłudze serwerów proxy.

W przypadku potrzeby pobrania materiału wideo, Download Ninja pozwala na wybór jednej z kilku opcji jakościowych dla pliku. Jeśli zainstalowaliśmy rozszerzenie dla naszej przeglądarki, aplikacja automatycznie wykryje odtwarzany film i pobierze jego adres, co umożliwi zapisanie go na dysku. Po rozpoczęciu pobierania dany klip znajdzie się na liście wszystkich pobrań, dzięki czemu będziemy mogli bez problemów śledzić i kontrolować cały proces. Poza możliwością pobrania oryginalnego pliku (najczęściej w formacie .MP4), istnieje też opcja przekonwertowania go do innego z oferowanych formatów: .AVI, .MOV, .FLV, .WMV, .MPEG lub też .MP3 czy .WMA (te dwa dla plików dźwiękowych).

Download Ninja

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować