DownThemAll! 3.0.8

DownThemAll!

DownThemAll (lub po prostu dTa) to łatwa w użyciu wtyczka do przeglądarki Mozilla Firefox, dzięki której użytkownik może pobrać wszystkie występujące na danej stronie linki, bądź obrazki, bez zbędnego, wielokrotnego klikania.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
7791
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
152
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Kategoria:

DownThemAll! to pełnoprawny menadżer pobierania. Za jago pomocą za jednym zamachem, a dokładniej kliknięciem możemy pobrać wszystkie zalinkowane w danej stronie www pliki. Oczywiście, zanim rozpocznie się pobieranie możemy zdecydować czy faktycznie chcemy wszystko, czy wybrać te naprawdę istotne. Wyboru można dokonać ręcznie, wskazując interesujące nas pliki lub używając filtrowania po rodzaju plików (archiwa, obrazki, utwory audio, wideo, programy instalacyjne itd.). Jeśli nie zadowalają nas istniejące filtry to zawsze możemy wpisać interesujące nas słowo klucz lub nawet wyrażenie regularne. Warto odnotować, że kryteria filtrowania są stosowane w czasie rzeczywistym i od razu widać nasz wybór.

Dużą dowolność mamy również przy wyborze nazw, pod jaką będą zapisane pobierane pliki. Dzięki możliwości tworzenia własnych szablonów przy użyciu kilkunastu zmiennych takich jak: nazwa pliku, rozszerzenie, bazowy lub pełny adres url, indeks wystąpienia na stronie, opis tekstowy linka, a nawet data i godzina, pobierane dane mogą być od razu zapisane w potrzebnej nam strukturze. Nie zapomniano również o uwzględnieniu sytuacji, gdy na dysku istnieć już będzie plik o takiej samej nazwie.

Jak na rasowy menadżer pobierania przystało, pliki dodane do kolejki pobierania można dowolnie przemieszczać w jej obrębie oraz usuwać. Pracę DownThemAll! można w każdym wstrzymać, można również ustalić ile plików ma być pobierane w tym samym momencie. Wtyczka integruje się z systemem powiadomień przeglądarki i pozwala wybrać w gdzie mają pojawiać się powiadomienia z przebiegu jej pracy: bocznym panelu, w postaci alertu itd.

114640825ce4e3de.png

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować