Deep Fritz 12

Deep Fritz

Jeden z najpopularniejszych programów szachowych. Nie ważne czy jesteś początkującym, graczem klubowym czy profesjonalistą - Deep Fritz ma wszystko co potrzeba. W pakiecie znajduje się również popularny Fritz Chess Benchmark 4.3, który po instalacji znajdziemy w folderze z Deep Fritz.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
8716
Ocena ogólna:
(ocen: 1)
Pobrań wersji:
8716
Ocena wersji:
5.0 (ocen: 1)
Licencja:
shareware
Autor:
Kategoria:

Deep Fritz to idealny program dla każdego gracza, niezależnie od jego poziomu zaawansowania. Aplikacja może automatycznie dostosować poziom gry do grającego, zawiera ustawienia utrudniające grę oraz funkcje trenerskie. Rozbudowane wizualne śledzenie i analizowanie ruchów na szachownicy dostarczy wielu cennych informacji podczas gry jak i w czasie analizowania jej po fakcie, krok po kroku. Bogata księga gier, taktyk, otwarć i zamknięć będzie nieocenioną pomocą podczas rozwijania umiejętności szachowych.

Razem z Deep Fritz instalowany jest często stosowany program do mierzenia wydajności procesora Fritz Chess Benchmark. Zakładając, że zainstalowaliśmy Deep Fritz w domyślnej lokalizacji, to benchmark znajdziemy w następującym miejscu: C:\Program Files\ChessBase\ChessProgram12DL. Jako bazę przyjęto wyniki osiągnięty na procesorze Pentium III z zegarem 1 GHz (480 kn/s) i osiągnięty rezultat jest podawany jako wielokrotność bazy. Program obsługuje procesory wielordzeniowe i pozwala określić ile z dostępnych rdzeni chcemy użyć podczas testu.

Ograniczenia: niektóre funkcje są nieaktywne np szachownica 3D.

Fritz Chess Benchmark

Deep Fritz

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować