Content Mod 3.0 INT dla Gothic 3

Content Mod 3.0 INT

Stworzony w całości przez fanów pokaźny zestaw modyfikacji dla kultowej gry Gothic 3. Zmiany obejmują menu gry, tekstury pancerzy, zwiększa się różnorodność pancerzy i broni, oraz wprowadzane są różnego rodzaju zmiany i poprawki w rozgrywce. Do działania pakietu niezbędna jest gra Gothic 3 w wersji rozszerzonej, pakiet Quest Pack 4.2.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
2067
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
2067
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Podczas tworzenia Content Moda autorzy starali się nadać Gothicowi 3 charakter i wygląd znany z dwóch pierwszych części serii. Aby to osiągnąć odtworzono wygląd zbroi, broni i przeciwników, tak by przypominały te wcześniejsze modele i tekstury (oczywiście w wyższej jakości, na co pozwala nowocześniejszy silnik graficzny. Świat gry wzbogacił się w olbrzymie ilości nowych listów i notatek, które wprowadzają nowe wątki fabularne. Nie zabrakło także możliwości podmiany muzyki na tą, która towarzyszyła nam podczas wędrówki po kolonii karnej.

W skład pakietu wchodzi także mod Konsekwencje, którego głównym zadaniem jest uporządkowanie nielogicznych sytuacji, gdzie mogliśmy wykonywać zadania dla różnych frakcji, chociaż działania niezbędne do ich ukończenia, zwykle prowadziły do dyskredytacji naszej postaci u jednej z grup. Teraz, każda nasza decyzja niesie za sobą konsekwencje, które będą w sposób bardziej realny i logiczny odzwierciedlać nasze stosunki z grupami zamieszkującymi Myrtanę.

Kolejność instalacji:

  1. Community Patch 1.75 (Edycja Rozszerzona)
  2. Quest Pack 4.2
  3. Content Mod 3.0 INT

Uwaga: Użytkownik instaluje modyfikacje na własne ryzyko. Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za problemy z grą wynikłe po instalacji pakietu. Nie gwarantują również obsługi stanów gry z wcześniejszych wersji moda i/lub innej konfiguracji dodatkowych modyfikacji.

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować