CCleaner Professional 5.64.7613

CCleaner Professional

Doceniony przez miliony użytkowników na całym świecie CCleaner dostępny jest teraz w jeszcze lepszej, bardziej rozbudowanej wersji, która skuteczniej zadba o prywatność użytkownika oraz szybkość działania komputera.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
1611
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
209
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
trial
Autor:

CCleaner od lat dba o to, by komputery użytkowników programu działały szybciej, były pozbawione zbędnego balastu w postaci niepotrzebnych plików i działających w tle programów, a ślady naszego surfowania w internecie były regularnie czyszczone. CCleaner oferuje czyszczenie danych przeglądarek internetowych (Internet ExplorerMozilla FirefoxGoogle ChromeOperaSafariChromium, SRWare Iron, Cyberfox, Rockmelt, Pale Moon oraz Netscape Navigator), Eksploratora Windows, systemu operacyjnego Windows oraz wielu innych programów np. Windows Media PlayereMuleGoogle Toolbar, Microsoft Office, NeroAdobe AcrobatWinRARWinAceWinZip, 7-Zip, WinampFoxit Reader oraz OpenOffice.

CCleaner Professional to rozszerzona wersja aplikacji, której posiadacz może liczyć na priorytetowe wsparcie ze strony autorów, nie musi martwić się o aktualizację programu, gdyż odbywają się one automatycznie. Zmiany dotknęły również głównej funkcji CCleanera, czyli oczyszczania komputera ze zbędnych plików oraz śladów aktywności w systemie i przeglądarkach internetowych, gdyż teraz możliwe jest zdefiniowanie automatycznego czyszczenia w harmonogramie zadań, oraz monitorowanie komputera w czasie rzeczywistym i np. automatycznie czyszczenie przeglądarek po ich zamknięciu. Dzięki temu użytkownik nie musi zaprzątać sobie głowy ręcznym uruchamianiem aplikacji i cieszyć się jej efektami na każdym kroku.

Okres testowy: 14 dni.

CCleaner Professional

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować