AutoMapa 6.25.1 1904

AutoMapa

Bardzo popularny w Polsce program do nawigacji gps, niezastąpiony podczas podróży w kraju jak i po całej Europie. Można jej używać na dedykowanych nawigacjach samochodowych pod kontrolą Windows Phone 5 i 6, Windows CE 5.0 oraz komputerze z systemem Windows.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
172667
Ocena ogólna:
(ocen: 4)
Pobrań wersji:
13868
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Kategoria:

AutoMapa to przede wszystkim bardzo dokładne oraz często aktualizowane mapy cyfrowe Polski i Europy. To także miliony adresów i Użytecznych Punktów (POI). Nie ważne czy szukasz konkretnego numeru ulicy, apteki, banku czy kina, wskaż gdzie chcesz dojechać, a program wyznaczy optymalną trasę i poprowadzi nas do celu. Baza danych punktów POI jest cały czas aktualizowana przez samych użytkowników skupionych w serwisie Miplo.pl. Użytkownicy tego serwisu mogą także skorzystać z dodatkowego udogodnienia. Wystarczy, że urządzenie na którym zainstalowana jest AutoMapa ma połączenie z internetem, a oprogramowanie MiploSync, zadba o automatyczną synchronizację punktów POI.

Mapa prezentowana w programie, może być wyświetlana w trybie 2D lub 3D. W tym drugim wizualizowane są również kształty budynków, co czasami pomaga w orientacji. Na ekranie cały czas prezentowana jest aktualna trasa, prędkość pojazdu, a także obowiązujące w danym miejscu ograniczenie prędkości. Dostępny jest także tryb pilota, gdzie przy pomocy komunikatów głosowych do celu poprowadzi nas Krzysztof Hołowczyc czy Czesio z serialu Włatcy móch. Oprócz języka polskie, są także dostępne angielski, niemiecki, rosyjski oraz inne.

W AutoMapie znajdziemy także unikalną, ale wymagająca aktywnego połączenia z internetem funkcję LiveDrive, która usprawnia nawigację uwzględniając na bieżąco aktualne informacje o korkach, wypadkach i innych utrudnieniach ruchu. Kolejna funkcja skierowana jest do kierowców samochodów ciężarowych. Po podaniu ograniczenia tonażu oraz rozmiaru pojazdu, AutoMapa uwzględni je podczas wyznaczania trasy i pominie drogi, na których znajdują się wiadukty czy inne miejsca, w których samochód po prostu się nie zmieści.

Jeśli przy wyznaczaniu trasy nie chcemy polegać na AutoMapie, to możemy sami ją przygotować w serwisie Targeo.pl, a następnie wgrać taką trasę do nawigacji GPS. Jest to dość ciekawa alternatywa w momencie gdy planujemy podroż z odwiedzeniem konkretnych miejsc czy przejazd wybranymi drogami.

Do instalacji programu na nawigacjach samochodowych niezbędny jest komputer PC z podłączonym do niego urządzeniem lub czytnik kart pamięci i sama karta, którą po instalacji umieszczamy w urządzeniu.

Uwaga: wersja demonstracyjna oferuje pełną funkcjonalność programu, ale na wycinkach map Polski i Europy dostępnych w komercyjnej wersji.

AutoMapa

Linki
Komentarze
andrzej.low
28 października 2015, 21:33
skad wziasc nr licencji?nic o tym niema,to jakas sciema ,ze program jest darmowy
0
januszku
27 września 2016, 05:44
wystarczy wpisać 10 jedynek. Pozdrawiam
0
grala
17 marca 2018, 15:20
januszku @ 2016.09.27 05:44
wystarczy wpisać 10 jedynek. Pozdrawiam

Wcale nie wystarczy 10 jedynek, ani 10 dwójek ani 10 zer... wymyśl coś lepszego
Pozdrawiam
0
Zaloguj się, by móc komentować