Ares 2.4.6

Ares

Program pozwalający na wymianę plików za pomocą sieci bezpośredniej wymiany plików (P2P), wyposażony w kilka dodatkowych funkcji.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
403126
Ocena ogólna:
(ocen: 18)
Pobrań wersji:
25361
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:

Ares to opensource'owy klient sieci P2P, umożliwiający łatwe dzielenie się swoimi zbiorami z innymi użytkownikami sieci. Obsługuje on najpopularniejszy protokół wymiany danych w sieciach P2P – BitTorrent, co pozwala na korzystanie z jego bogatych zasobów. Niewątpliwą zaletą jest lekkość programu, przez co nie zużywa on wielkich zasobów sprzętowych. Mimo małej „wagi”, Ares posiada bardzo przejrzysty interfejs

Aplikacja zawiera zintegrowaną wyszukiwarkę, dzięki czemu można w szybki sposób odnaleźć to, czego się w danej chwili poszukuje. Wyniki wyszukiwania można ograniczyć do jednej z kilku kategorii: muzyka, filmy, obrazy, dokumenty, programy, inne. Gdy to zrobimy, na liście pojawią się informacje, odpowiednie dla danego typu plików – dla muzyki będzie to np. nazwa albumu oraz artysty, a dla filmów ich rozdzielczość, język oraz długość trwania. Po wybraniu interesującej nas pozycji nastąpi nawiązanie połączenia i rozpoczęcie pobierania, które można oczywiście w dowolnym momencie zatrzymać. Program potrafi jednocześnie pobierać dane z wielu źródeł (których lista, wraz z dokładnymi statystykami, jest wyświetlana podczas ściągania), a ich liczba może być konfigurowana przez użytkownika. W czasie pobierania wyświetlane są takie informacje, jak szybkość transferu, pozostały do jego końca czas, a także ilość pobranych już danych.

Ares

Panel sterowania aplikacji pozwala na modyfikację wielu ustawień. Użytkownicy mogą określić m.in. maksymalną prędkość pobierania oraz wysyłania, maksymalną jednoczesną ilość pobierań, a także adres serwera proxy. Do wyboru jest też kilka skórek, pozwalających na zmianę wyglądu oraz kolorystyki interfejsu.

Dodatkowe funkcje programu to m.in.: bezpośrednia obsługa strumieni ShoutCast, (co to oznacza, że z poziomu programu możemy korzystać z wielu internetowych stacji radiowych). Ares ułatwia także zarządzanie domową biblioteką multimediów, ma wbudowany własny odtwarzacz multimedialny, a oprócz tego zawiera moduł czata, który ułatwia poznawanie nowych znajomych podczas pobierania danych (możemy ustawić m.in swój nick, avatar, a także zezwolić rozmówcom na przeglądanie naszej biblioteki multimediów).

Linki
Komentarze
Zoska58
27 września 2015, 10:11
pobierz aresa najnowsza wersja po polsku zapewniająca szybsze pobieranie
http://nu7.pl/r/bmNarespl
---------------------------------------
http://nu7.pl/r/bmNarespl
Edytowane przez autora (2015.09.27, 10:12)
0
Zaloguj się, by móc komentować