Angry Birds Space demo

Angry Birds Space

W¶ciekłe Ptaki powracaj±! Tym razem musz± stawić czoła ¦winiom w kosmosie. A to oznacza nowe super moce, walkę w przestrzeni kosmicznej oraz na planetach z uwzględnieniem grawitacji, i DANGER ZONE - plansze o jeszcze wyższym poziomie trudno¶ci.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
4808
Ocena ogólna:
(ocen: 2)
Pobrań wersji:
4808
Ocena wersji:
4.5 (ocen: 2)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Po odzyskaniu jaj z łap ¦wiń, W¶ciekłe Ptaki mogły chwilę odsapn±ć. Niestety nie trwało to długo. Pewnego dnia na niebie pojawił się tajemniczy portal, przez który przyleciał Ptak nieznanego gatunku, a wraz z nim kosmiczne jajo. Po chwili pojawił się też dziwny pojazd, który porwał kosmiczne jajo oraz jaja W¶ciekłych Ptaków. Kosmiczny Ptak ruszył w pogoń za porywaczami, a wraz z nim jego ziemscy kuzyni. W czasie przelotu przez portal we W¶ciekłych Ptakach zaszła dziwna transformacja, która dała im nowe moce, niezbędne w pojedynku ze ¦winiami z kosmosu.

Rozgrywka przypomina to, co znany z pierwowzoru. Nadal naszym zadaniem jest walka ze ¦winiami poprzez wystrzeliwanie z procy różnego rodzaju W¶ciekłych Ptaków, które w kosmosie otrzymały nowe moce. Jedn± ze znacz±cych zmian jest fakt, że rozgrywka odbywa się w przestrzeni kosmicznej, a ¦winie mog± ukrywać się na powierzchni planet lub specjalnych kapsułach zawieszonych w próżni. Oznacza to potrzebę uwzględnienia grawitacji planet, której wykorzystanie będzie niezbędne na niektórych planszach.

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować