Aimersoft DVD Copy 2.5.1

Aimersoft DVD Copy

Aplikacja umożliwiająca wykonanie kopii płyty DVD Video. Umożliwia kopiowanie 1:1 lub wybranych fragmentów z ewentualną dodatkową kompresją. Potrafi usunąć zabezpieczenia płyty.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
262
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
262
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
trial
Autor:

Aimersoft DVD Copy to aplikacja umożliwiająca skopiowanie płyty DVD Video. W odróżnieniu od innych aplikacji nie służy tylko do wykonywania kopii 1:1. Umożliwia za to wykonanie kopii:

  • Full Movie – to tryb kopiowania 1:1
  • Main movie (with menu) – tylko główna ścieżka wideo z pełnym menu
  • Main movie (without menu) – tylko główna ścieżka wideo (bez menu i innych dodatków)
  • Custom mode – tryb, w którym można ręcznie wskazać które partie wideo mają się znaleźć na płycie po skopiowaniu.

Źródłem może być zarówno płyta DVD Video, jak i folder ze zgranymi z płyty plikami. Kopiowane wideo może zostać zapisane bezpośrednio na czystej płycie DVD, we wskazanym folderze lub w postaci obrazu płyty w formacie pliku ISO.

Docelowy typ płyty (DVD5 lub DVD9) może przy tym zostać zmieniony. Przy kopiowaniu z pojemniejszej płyty DVD9 do mniej pojemnej DVD5 materiały wideo mogą zostać bardziej skompresowane, lub podzielone na dwie płyty.

Jeśli płyta jest zabezpieczona przez DVD CSS, RC lub RCE, zabezpieczenie takie może zostać usunięte w procesie kopiowania, umożliwiając wykonanie w pełni działającej kopii bezpieczeństwa nośnika z nagraniem.

Okres testowy: 15 dni lub 3 użycia aplikacji.

 

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować