Advanced Renamer 3.70

Advanced Renamer

Darmowa, rozbudowana i zaawansowana aplikacja do masowej zmiany nazw plików i folderów, przenoszenia plików między folderami, zmiany atrybutów i znaczników czasu. Umożliwia podgląd zmian na żywo i ich cofnięcie, jeśli efekt nie jest zadowalający.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
472
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
69
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Advanced Renamer jest w pełni darmową, zaawansowaną aplikacją, pozwalającą na masową zmianę nazw plików i folderów. Umożliwia również zmianę atrybutów, znaczników czasu, a także kopiowanie plików do różnych folderów według ustalonych reguł.

14 wbudowanych metod (w tym możliwość użycia wyrażeń regularnych) pozwala m.in. na dodawanie, kasowanie czy podmianę tekstu w nazwach plików i folderów, zmianę wielkości liter, lub tworzenie całkiem nowej  nazwy na podstawie wybranego wzorca. Potrafi odczytać i wykorzystać informacje zawarte w EXIF pliku z grafiką, ID3 pliku mp3, na podstawie danych lokalizacyjnych możliwe jest dodanie nazwy miasta, a na podstawie danych z plików wideo możliwe jest użycie np. rozdzielczości. Potrafi zaimportować i użyć informacji o programach telewizyjnych (np. tytuły).

Przed faktycznym dokonaniem zmian, możliwe jest zobaczenie rezultatu (listy z nowymi nazwami plików i folderów, oraz ścieżek). W zmianie nazw pomaga również możliwość wyświetlenia miniatur (np. zdjęć). W przypadku, gdy wynik zmiany nazw nie jest satysfakcjonujący, możliwe jest cofniecie ostatniego zadania (przywrócenie poprzednich nazw plików, folderów, ścieżek, atrybutów i znaczników czasu).

Aplikacja dostępna w wersji portable (bez instalacji) - drugi link do pobrania.

 

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować