Adobe Muse CC 2017.0.0.149

Adobe Muse CC

Aplikacja służąca do projektowania stron internetowych w graficznym trybie WYSIWYG (What You See Is What You Get). Pozwala to na łatwe tworzenie efektownie wyglądających i przyjaznych internaucie witryn bez jakiejkolwiek znajomości HTML.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
270
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
67
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
trial
Autor:
Kategoria:

Projektowanie strony internetowej w programie zaczyna się od określenia docelowego urządzenia, na którym ma być ona przeglądana – do wyboru mamy komputer, tablet oraz telefon. W zależności od dokonanego wyboru otrzymamy obszar roboczy różniący się od innych rozmiarami i układem, choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by samemu zdefiniować poszczególne parametry, wśród których znajdziemy m.in. szerokość i wysokość strony, ilość oraz szerokość kolumn, a także wielkość marginesów. W toku projektowania możemy też dodać alternatywny układ danej strony, przeznaczony do wyświetlania na innym urządzeniu.

Podczas pracy możemy swobodnie dodawać do naszej witryny kolejne strony, budując w ten sposób, mniej lub bardziej skomplikowaną, strukturę całego serwisu. Na każdej z nich możemy, za pomocą rozmaitych funkcji, dodawać potrzebną zawartość. Do dyspozycji mamy m.in. narzędzie służące do tworzenia i edycji tekstu, możliwość dodawania interaktywnych przycisków, pasków menu, pól formularzy, paneli czy pokazów slajdów. Każdy z nich może zostać przez nas edytowany pod kątem kolorystyki, rozmiarów, a także innych parametrów. Przydatną funkcją jest możliwość przełączenia w każdym momencie do trybu podglądu, zarówno w oknie programu, jak i w domyślnej przeglądarce, pozwalającego na sprawdzenie w praktyce, jak prezentuje się nasza strona. Dużym atutem aplikacji są samouczki, dostępne z poziomu programu. Dzięki nim można poznać różnorodne aspekty, związane z obsługą aplikacji.

Najnowsza wersja programu to jeszcze lepsza zgodność z aktualnie używanymi standardami internetowymi, dostęp do usługi Adobe Stock (umożliwiającej odnalezienie w bazie zdjęć odpowiednich fotografii do tworzonej przez nas witryny) a także poszerzenie możliwości związanych z projektowaniem takich stron, jak blogi czy sklepy internetowe.

Uwaga: instalator sieciowy - pobieranie programu odbywa się za pomocą aplikacji Adobe Download Assistant; po przejściu na stronę pobierania należy założyć darmowe konto Adobe, wymagane do ściągnięcia wersji próbnej produktu

Okres testowy: 30 dni

Adobe Muse CC

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować