Adobe Media Encoder CC 2017.0

Adobe Media Encoder CC

Rozbudowane narzędzie do konwersji plików multimedialnych, bardzo dobrze i sprawnie współpracujące z innymi aplikacjami Adobe: Premiere Pro czy After Effects.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
1951
Ocena ogólna:
(ocen: 1)
Pobrań wersji:
1218
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
trial
Autor:

Za pomocą Media Encodera możemy stworzyć wynikowy plik multimedialny w wielu różnorodnych formatach – wszystko w zależności od tego, na jakim urządzeniu ma być on odtworzony. Aplikacja jest używana przede wszystkim do renderowania naszych projektów, tworzonych w programach Adobe, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z niej w taki sposób, jak z tradycyjnych aplikacji, służących do konwersji multimediów.

Za pomocą programu możemy konwertować pliki do przeróżnych formatów. Dostępnych jest wiele gotowych szablonów, m.in. zawierających ustawienia optymalne dla stacjonarnych odtwarzaczy DVD i Blu-Ray, a także tabletów i telefonów o różnej rozdzielczości ekranu, działających pod kontrolą Androida oraz iOS-a, a także dla filmów, które mają zostać umieszczone na YouTube lub na Vimeo. Oczywiście można również samodzielnie skonfigurować parametry pliku wynikowego. Film może zostać zapisany m.in do formatu .MOV, .AVi, .WMV, .MPEG2 czy .MPEG4. Istnieje też opcja zapisu każdej klatki w postaci plików graficznych .BMP, .PNG, .JPEG, .TIFF, .TGA lub .GIF. Przed zapisem możemy dokładnie określić takie właściwości, jak np. bitrate, ilość przebiegów zapisu, rozdzielczość, framerate, standard telewizyjny czy odległość między klatkami kluczowymi. Oprócz filmów możemy też konwertować pliki dźwiękowe – dostępne dla nich formaty to .MP3, .WAV, WMA, .AIFF czy AAC. Bardzo przydatną funkcją jest możliwość renderowania wideo bezpośrednio z plików projektów Premiere Pro i After Efects.

Uwaga: instalator sieciowy - pobieranie programu odbywa się za pomocą aplikacji Adobe Download Assistant; po przejściu na stronę pobierania należy założyć darmowe konto Adobe, wymagane do ściągnięcia wersji próbnej produktu

Okres testowy: 30 dni

Adobe Media Encoder CC

Adobe Media Encoder CC

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować