Adobe Flash Professional CC 2014.2 14.2

Adobe Flash Professional CC

Bardzo rozbudowana aplikacja, służąca do tworzenia różnorodnych materiałów multimedialnych w technologii Flash, którymi można np. urozmaicać wygląd stron internetowych.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
6015
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
63
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
trial
Autor:
Kategoria:

Za pomocą programu Adobe Flash Professional można projektować zarówno treści przeznaczone do publikacji w internecie, jak i niezależnie działające aplikacje (w tym także dla urządzeń mobilnych). Użytkownik z łatwością może tworzyć różnorodne animacje, obiekty oraz inne elementy multimedialne. Aplikacja udostępnia w tym celu różnorodne narzędzia, znane z innych programów producenta, takie jak np. kształty, pędzle, pióro oraz funkcje przekształcania. Możliwe jest też programowanie w jezyku ActionScript. W naszych projektach możemy łączyć zarówno elementy bitmapowe, grafikę wektorową oraz dźwięk (w formacie .WAV i .MP3). Dużą zaletą programu jest ścisła współpraca z innymi aplikacjami Adobe, przeznaczonymi do projektowania treści internetowych: Dreamweaver oraz Fireworks, a także z Illustratorem i Photoshopem.

Uwaga: instalator sieciowy - pobieranie programu odbywa się za pomocą aplikacji Adobe Download Assistant; po przejściu na stronę pobierania należy założyć darmowe konto Adobe, wymagane do ściągnięcia wersji próbnej produktu

Okres testowy: 30 dni

Adobe Flash Professional CC

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować