Adobe Dreamweaver CC 2017

Adobe Dreamweaver CC

Niezwykle rozbudowana aplikacja, służąca do tworzenia stron i aplikacji internetowych, często używana przez webmasterów. Projektowanie może odbywać się zarówno w trybie wizualnym, jak i poprzez pisanie kodu.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
805
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
285
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
trial
Autor:
Kategoria:

Adobe Dreamweaver pozwala kontrolować cały proces tworzenia strony WWW. Za pomocą aplikacji stworzymy zarówno proste strony firmowe, tzw. wizytówki, jak i rozbudowane serwisy internetowe. Edycja może być przeprowadzana w trybie WYSIWYG (What You See Is What You Get) oraz w trybie widoku kodu źródłowego. Aplikacja oferuje różnorodne ułatwienia, jak choćby autouzupełnianie kodu, sprawdzanie jego kompatybilności z różnymi przeglądarkami czy kolorowanie składni. Wspierane przez nią technologie to m.in. XHTML, PHP5, ASP, .ASP.NET, ColdFusion czy AJAX. Warto nadmienić, że Dreamweaver wspiera tworzenie serwisów przystosowanych do odczytu zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych, a także wspiera popularne systemy zarządzania treścią (w skrócie CMS), takie jak WordPress czy Jommla!

Uwaga: instalator sieciowy - pobieranie programu odbywa się za pomocą aplikacji Adobe Download Assistant; po przejściu na stronę pobierania należy założyć darmowe konto Adobe, wymagane do ściągnięcia wersji próbnej produktu

Okres testowy: 30 dni

Adobe Dreamweaver

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować