Adobe After Effects CC 2014

Adobe After Effects CC

Bardzo zaawansowane narzędzie, używane przez wielu profesjonalnych filmowców, służące do dodawania rozmaitych efektów specjalnych, tworzenia animacji oraz do postprodukcji wideo.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
5208
Ocena ogólna:
(ocen: 1)
Pobrań wersji:
126
Ocena wersji:
5.0 (ocen: 1)
Licencja:
trial
Autor:
Kategoria:

Adobe After Effects umożliwia wykonanie wielu różnorodnych operacji, związanych z tworzeniem animacji oraz postprodukcją filmową. Dzięki aplikacji możemy nakładać na wideo różnorodne efekty, zarówno podstawowe, takie jak np. rozmywanie obrazu, stylizacja czy kontrola ostrości, jak i zaawansowane, jak choćby obsługa wideo z greenscreenem. W swoje ręce użytkownik dostaje też wiele narzędzi, pozwalających na niezwykle zaawansowaną korektę kolorystyki obrazu, począwszy od prostej zmiany kontrastu, a skończywszy na bardzo skomplikowanych operacjach. Warto wspomnieć również o funkcjach, pozwalających na symulację m.in. efektów świetlnych i cząsteczkowych. Wśród przydanych narzędzi znajdziemy też nakładanie tekstu na nasz film. Może on być potem przez nas niemal dowolnie animowany (samodzielnie lub z wykorzystaniem jednego z wielu gotowych szablonów) i formatowany. Można to wykorzystać np. do tworzenia napisów końcowych. Wielką siłą programu jest też praca na warstwach, co w wielu przypadkach pozwala na uzyskiwanie bardzo interesujących efektów.

Wszystkie wspomniane oraz niewspomniane narzędzi, efektów i funkcji mogą być nakładane z dokładnością po pojedynczej klatki obrazu. Dzięki temu projekt powinien wyglądać dokładnie tak, jak sobie zaplanowaliśmy. Dostępne możliwości mogą zostać zwiększone za pomocą dodatkowych pluginów, takich jak np. Particle Illusion (zaawansowane narzędzie do generowanie rozmaitych efektów cząsteczkowych).

Dużym plusem jest aplikacji jest współpraca z innymi programami Adobe, m.in. Premiere Pro czy Photoshopem. Pozwala to na szybkie wykonywanie zadań w poszczególnych programach oraz wykorzystywanie efektów tej pracy w After Effects.

Uwaga: instalator sieciowy - pobieranie programu odbywa się za pomocą aplikacji Adobe Download Assistant; po przejściu na stronę pobierania należy założyć darmowe konto Adobe, wymagane do ściągnięcia wersji próbnej produktu

Okres testowy: 30 dni

Adobe After Effects CC

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować