Acronis Backup and Security 2010 13.0.18

Acronis Backup and Security 2010

Acronis Backup & Security 2010 to dostępny w ramach subskrypcji, kompletny pakiet do ochrony komputerów domowych.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
1069
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
1069
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
trial
Autor:

W skład pakietu wchodzi kilka rozwiązań: zabezpieczenia internetowe, zautomatyzowane kopie zapasowe, ciągła kopia zapasowa oraz kopia zapasowa online. Pierwsze pozwala korzystać z internetu bez obawy przed mogącymi dostać się tą drogą wirusami, spamem, złośliwym oprogramowaniem czy programami szpiegowskimi. Wbudowany moduł kontroli rodzicielskiej pozwoli w łatwy sposób blokować dostęp do wybranych stron internetowych, określać godziny w których pociechy będą mogły korzystać z internetu czy grać w gry. Dzięki sejfowi plików, możliwe jest umieszczenie w bezpiecznym miejscu poufnych plików, bez obawy że zapozna się z nim ktoś nieupoważniony.

Za funkcje odpowiedzialne za kopie bezpieczeństwa odpowiada osobny element pakietu - Acronis True Image Home 2010. Jest to wyspecjalizowany program do tworzenia kopii bezpieczeństwa całych partycji, dysków (wraz z bootsectorem) czy wybranych plików i folderów. Mnogość opcji jak kopia sektor po sektorze, kopia przyrostowa, różnicowa, szyfrowanie, pomijanie wybranych plików, tworzenie kopii na dyskach lokalnych, sieciowych, serwerach FTP czy wbudowany terminarz pozwolą na stworzenie bardzo zaawansowanych planów bezpieczeństwa. W standardzie otrzymujemy jeszcze 5GB przestrzeni na przechowywanie danych w ramach usługi Acronis Online Backup, z możliwością do płatnego rozszerzenia do 250GB.

Dodatkowo producent oddaje w ręce użytkownika Dysk Ratunkowy z programami Acronis True Image Home 2010 oraz Acronis Disk Director 10 (zaawansowany program od zarządzania dyskami twardymi), w wersji niezależnej od używanego systemu operacyjnego. Dysk Ratunkowy można nagrać na płytę CD/DVD lub przygotować bootowalny pendrive - wszystko to z poziomu programu, bez potrzeby używania dodatkowych narzędzi.

Okres testowy: 30 dni.

 

Acronis Backup and Security 2010

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować