McAfee Labs Stinger 12.1.0.3405

McAfee Labs Stinger

Bezpłatny skaner antywirusowy, przeznaczony do wykrywania i usuwania określonych wirusów. Program nie jest zamiennikiem dla normalnego pakietu antywirusowego, a raczej narzędziem wspomagającym w czasie czyszczenia zainfekowanego komputera.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
34585
Ocena ogólna:
(ocen: 3)
Pobrań wersji:
0
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

W poszukiwaniu wirusów program może skanować aktywne procesy, rejestr systemowy, sektory startowe dysków twardych jak i wybrane foldery/partycje. Ustawienia wykrywania można dowolnie modyfikować, dostępne są następujące możliwości: super skanowanie, skanowanie samorozpakowujących się archiwów, sprawdzanie zawrtości MIME, skanowanie spakowanych archiwów, skanowanie podkatalogów, raportowanie aplikacji i skanowanie wszystkich plików. Oprócz skanowania opartego na bazie wirusów, program używa sieci heurystycznej o definiowalnym poziomie czułości - zaleca się ostrożnośc przy wyższych poziomach czułości, gdyż znalezione wtedy pliki nie zawsze są na 100% szkodnikami. Dla zaawansowanych użytkowników dostępna jest pełna obsługa aplikacji z linii komend.

Uwaga: ze względu na ciągłe pojawianie się nowych zagrożeń, zaleca się używanie program w wersji nie starszej niż tydzień od jej opublikowania.

McAfee Labs Stinger

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować