KMPlayer 4.2.1.4

KMPlayer

KMPlayer to jeden z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych na rynku. Jego podstawową zaletą jest to, że do pracy nie wymaga instalacji zewnętrznych kodeków wideo, gdyż posiada ich własną bazę. Ponadto odtwarza wszystkie najpopularniejsze formaty plików audio i wideo.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
5268
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
568
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware home
Autor:
Kategoria:

Oglądanie filmów czy słuchanie muzyki, nie może odbyć się bez jednej podstawowej aplikacji, a mianowicie odtwarzacza multimedialnego. W dzisiejszych czasach ważne jest, by odtwarzacz spełniał wszystkie podstawowe założenia, a także wprowadzał nieco innowacyjności. Taki właśnie jest KMPlayer.

Program obsługuje popularne formaty, takie jak: AC3, DTS, MPEG1, 2, AAC, VCD, DVD, WMA 7, 8, OGG. KMPlayer pozwala na pracę z plikami audio/wideo bez potrzeby instalowania odpowiednich kodeków. Twórcy doszli do wniosku, że doinstalowanie zewnętrznego oprogramowania będzie spowalniać pracę aplikacji. Zastosowali więc własne wsparcie dla plików multimedialnych, dzięki czemu praca programu jest o wiele płynniejsza, nawet na starszym sprzęcie.

Jedną z ciekawszych funkcji aplikacji, jest możliwość włączenia trybu 3D. Rozwiązanie to pozwala oglądać filmy w technologii 3D przez uprzednio zakupione okulary lub monitor z tą samą funkcją.

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować